Autiņbiksītes

Pildījums: 100% balinātas celulozes šķiedras, kas nesatur hloru un ir FSC sertificētas; Absorbētājs: Poliakrilāts; Ārpuse: elpojoša plēve Green PE (no atjaunojamiem avotiem) Neaustais polipropilēns; Uzsūcošais slānis: Poliesters / Polipropilēns; Iekšpuse: Neaustais polipropilēns; Atloki: Neausto polipropilēna hidrofobs; Elastāns: Dzija poliuretāns; Lenta: pīts polipropilēns / plēve polietilēns; Priekšējā lenta: Plēve Polietilēna / tekstilmateriāla polipropilēna Velcro; Priekšējie klipši: Polipropilēns / polietilēns; Līmes;

Iepakojums: Green PE (>85% no atjaunojamiem avotiem); Bez lateksa, losjona un smaržas.

Saskarē ar ādu nekrāsojas

Autiņbiksītes Pingo Mini 42gb

11,15 € Cena bez PVN
  • Artikuls : GC002

Ekoloģiskās autiņbiksītes ar mitruma indikatoru. 2.izmērs (3-6 kg). Autiņbiksīšu materiāls ir īpaši mīksts un gaisa caurlaidīgs – patīkams mazuļa maigajai ādai. Pieguļoša forma - aizdares materiāli garantē maksimālu kustības brīvību.  Iekšējais slānis ir ērts, plāns, ar augstu uzsūktspēju, lai zīdainis ir sauss gan naktī, gan dienā.

Autiņbiksīšu pildījums ir izgatavots no FSC sertificētas celulozes, rūpējoties par ilgtspējīgu mežsaimniecību. Celuloze ir pilnībā balināta bez hlora.

Autiņbiksītes tiek ražotas ar saules enerģiju, ko sertificējis NaturemadeStar. Ražošanas procesā radušās atlikušās CO2 emisijas ar sertificētiem projektiem kompensē MyClimate (Ogleklis kopš 2010. gada samazināts par vairāk nekā 25%). Produkts ir pārbaudīts uz kaitīgām vielām, izmantojot Oekotex Standard 100, Babyclass 1, 4. pielikumu.

Produktu uz jutīgas ādas ir pārbaudījis Dermatest.