Par mums

Par "Dabas Dobe"

Dabas Dobe ir ģimenes uzņēmums, kam eko, pirmām kārtām ir dzīvesveids, nevis bizness. Arī mēs paši ik nedēļu sev pasūtam produktus no šiem pašiem zemniekiem, kā arī izvēlamies produktus, kas ir atrodami mūsu interneta veikalā. Mūsu mērķis nav, pēc iespējas vairāk, piesaistīt pircējus, bet gan radīt vidi, kur līdzīgi domājošiem cilvēkiem ir pieejams plašs BIO/EKO, bezglutēna un vegāno produktu klāsts. Cilvēkiem, kuriem, tāpat kā mums, rūp sava veselība un vide.

Ekoloģiska pārtika un saimniecības preces ieņem arvien būtiskāku lomu mūsu katra dzīvē. Mūsu pārliecība ir, ka kopā mēs varam padarīt pasauli zaļāku un tīrāku.

Pie mums atradīsi:
✔︎ Bioloģisku pārtiku- tīra, augusi īstā zemē, rāmi un dabīgi BEZ pesticīdiem un minerālmēsliem.
✔︎ Dabai draudzīgu sadzīves ķīmiju
✔︎ EKO kosmētiku
✔︎ Bezglutēna produktus
✔︎ Bērnu pārtiku
✔︎ Svaigus eko dārzeņus un augļus
✔︎
Bioloģiski sertificētu gaļu
✔︎ Griķus, rīsus, auzas un citus graudaugus

Ik nedēļu virtuālos veikala plauktus papildinam ar jauniem produktiem - sulīgiem, bioloģiskiem augļiem, dārzeņiem, zaļumiem un citām eko precēm arī no ārvalstīm, kā Vācija, Spānija, Itālija un citām. Piedāvājot vienu no plašākajiem premium eko pārtikas un nepārtikas preču klāstiem Latvijā, tai skaitā atblastot Fairtrade sertificētus produktus. Tas nozīmē, ka produktu un izejvielu ražotāji no trešās pasaules valstīm par savu darbu saņem atbilstošu atalgojumu, apejot, tā saucamās, modernās verdzības važas.

Pie mums nopērkama eko kosmētika un ekoloģiski, videi draudzīgi mājas kopšanas līdzekļi. Rūpējamies, lai zaļš un veselīgs dzīvesveids sāktos no katra mūsu pašu mājas.

 

Mēs esam par gardiem un veselīgiem eko produktiem!