Zobu pastas

Sastāvdaļas: Aqua (Water)Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Xylitol, Salix Purpurea Bark Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Zinc, Citrate, Menthol, Commiphora Myrrha (Myrrh) Oil, Aroma, Sodium Hydroxide.

Lietošana: pirms lietošanas sakratīt! Pēc zobu tīrīšanas, ņemiet 1 vāciņu (10 ml) mutes skalojamā līdzekļa un skalojiet muti 30 sekundes. Nenorīt! 

Urtekram Mutes skalošanas līdzeklis 300ml

8,50 € Cena bez PVN
  • Artikuls : URT011188
Vegānisks

Dabīgs mutes skalojamais līdzeklis, kas nesatur fluorīdu un alkoholu. Bio9 ® ieguvumi: novērš zobu jutīgumu, cīnās pret kariesu, cīnās pret aplikumu, cīnās pret gingivītu, atsvaidzina elpu, atjauno mikrobiomu, kontrolē zobakmeņa veidošanos, 100% dabīga. 

Visi Urtekram līdzekļi ir COSMOS ORGANIC sertificēti – tā ir vienota sertificēšanas sistēma, kurā apvienoti BDIH (Vācija), CosmeBio (Francija), Ecocert (Francija), ICEA (Itālija) un Soil Association (UK) ekosertifikāti.

Urtekram līdzekļos nav mākslīgu uzlabotāju, piedevu, konservantu un krāsvielu. Šampūniem, kondicionieriem, dušas želejām un ķermeņa losjoniem ir patīkamas – viendabīgas un biezas – tekstūras, līdzekļi ir ļoti efektīvi (pietiek ilgam laikam).

Iepakojums - pudeles, korķīši un etiķetes – ir izgatavoti no otrreizējās pārstrādes materiāliem.