Gabaliņu ziepes

Sastāvdaļas: Sodium palmate**, sodium palm kernelate**, aqua, glycerin**, sodium chloride, citric acid. * - ingredient from Organic Farming, ** - made using organic ingredients.

 

Urtekram ziepes bez smaržas 100 g

2,26 € Cena bez PVN
  • Artikuls : 1000007515
Vegānisks

Barojošas ziepes bez smaržas un bez liekām sastāvdaļām – tikai augstvērtīgas augu eļļas rūpīgai ādas attīrīšanai un glicerīns dāsnai mitrināšanai.

Urtekram No Perfume līnija – bez smaržas, bez alerģijas. Ar katru dienu pieaug to cilvēku skaits, kuriem lietojot aromatizētus kosmētikas vai mazgāšanas līdzekļus, parādās alerģiskas reakcijas. Lai cilvēkiem ar paaugstinātu jutību pret smaržvielām radītu iespēju droši, taču patīkami un iedarbīgi kopt ķermeni un matus, dāņu ekokosmētikas ražotājs Urtekram radījis īpašu kopšanas līdzekļu sēriju No Perfume. No Perfume līnijai augstāko novērtējumu devusi Dānijas Astmas un Alerģijas asociācija.

Urtekram produkti satur tikai dabiskas izejvielas, nekādu sintētisko uzlabotāju, konservantu vai smaržvielu.  Visi Urtekram līdzekļi ir COSMOS ORGANIC sertificēti – tā ir vienota sertificēšanas sistēma, kurā apvienoti BDIH (Vācija), CosmeBio (Francija), Ecocert (Francija), ICEA (Itālija) un Soil Association (UK) ekosertifikāti.