Mazgāšana trauku mazgājamā mašīnā

5-15% Oxygen-based bleaching agent, 5% Non-ionic surfactant, Enzymes, Sodium citrate, Sodium carbomate, Sodium percarbonate, Fatty alcohol alkoxylate, Tetraacetylethylenediamine, Sodium polyaspartate, Sodium bicarbonate, Sodium sulfate, Bentonite, Sorbitol, Disodium disilicate, Sodium silicate, Trisodium dicarboxymethyl alaninate, Glycerin, Brassica napus seed oil, Tetrasodium iminodisuccinate, Protease, Amylase, Polyvinyl alcohol.

Free&Clear trauku mazgājamās mašīnas kapsulas 24W

6,78 € Cena bez PVN
  • Artikuls : UN871125

Pievienojieties ekoloģiskai attieksmei pret sevi un dabu! \"Seventh Generation\", jeb rūpes par vidi un cilvēkiem līdz pat septiņām paaudzēm tālā nākotnē. 25 gadu uzņēmuma darbības laikā ir izdevies radīt virkni efektīvo sadzīves līdzekļu uz augu bāzes, kas mazina negatīvo ietekmi uz vidi un ir droši lietošanā pat cilvēkiem ar alerģisku un jutīgu ādu. 

Kapsulas ar bioloģisko trauku mazgāšanas līdzekli automātiskajām trauku mašīnām. Nesatur aromatizētājus, krāsvielas, hlora balinātāju un fosfātus. Līdzekļa bioloģiskās sastāvdaļas ir apstiprinātas ar USDA Certified Biobased Product sertifikātu.
Kapsulu bionoārdāmā formula satur enzīmus, kas viegli likvidē pat ļoti noturīgus netīrumus.