Mazgāšana trauku mazgājamā mašīnā

Sastāvs: ≥15<30% balināšanas līdzeklis uz skābekļa bāzes, <5% nejonu virsmaktīvās vielas (augu cukura virsmaktīvās vielas), fermenti (proteāze, amilāze – nav ģenētiski modificēts), smaržvielas, limonēns, citrāls.

Citas sastāvdaļas: nātrija citrāts, nātrija karbonāts, TAED (balināšanas līdzekļa aktivētājs), nātrija poliaspartāts, ūdens, sorbīts, nātrija bikarbonāts, nātrija silikāts, bentonīts, augu eļļa, dzintarskābes nātrija sāļi.

91% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes. Sertificēts: ECOCERT.

Lietošana: noņemiet no tabletes plastiku un ievietojiet vienu tableti dozētāja nodalījumā. Ja trauki ir ļoti netīri, ievietojiet papildus otru tableti dozētāja nodalījumā vai tieši trauku mazgājamās mašīnas grozā.

Sudraba galda piederumus trauku mazgājamās mašīnas grozā novietot atsevišķi no citu metālu galda piederumiem.

Perfektam rezultātam lietojiet AlmaWin tabletes trauku mazgājamām mašīnām + skalošanas līdzekli + sāli trauku mazgājamajām mašīnām.

AlmaWin Tabletes trauku mazgājamām mašīnām 25 tabletes, 500g

6,70 € Cena bez PVN
  • Artikuls : AW202

Visi AlmaWin mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi – koncentrāti – ir draudzīgi apkārtējai videi, tie nesatur konservantus, optiskos balinātājus, hloru, fosfātus vai krāsvielas. Neviena no sastāvdaļām nav ģenētiski modificēta. Aktīvās sastāvdaļas bioloģiski pilnīgi sadalās.

AlmaWin produkti ir koncentrāti, līdz ar to tie ir ļoti ekonomiski lietošanā, un tiek samazināts izlietotā iepakojuma daudzums.