Mazgāšana trauku mazgājamā mašīnā

Sastāvdalas: ≥15<30% balināšanas līdzeklis uz skābekļa bāzes, <5% nejonu virsmaktīvās vielas (augu cukura virsmaktīvās vielas), fermenti (proteāze, amilāze–nav ģenētiski modificēts).

Citas sastāvdaļas: citronskābes sāls, soda, TAED (balināšanas līdzekļa aktivētājs), nātrija poliaspartāts, ūdens, sorbīts, nātrija bikarbonāts, nātrija silikāts, bentonīts, augu eļļa, butānedīnskābes nātrija sāls. 91% sastāvdaļu ir dabiskas izcelsmes.

Lietošana: ievietojiet vienu tableti dozētāja nodalījumā vai galda piederumu grozā. Perfektam rezultātam lietojiet tabletes kopā ar Klar skalošanas līdzekli un Klar sāli trauku mazgājamajām mašīnām, atbilstoši ūdens cietībai.

Klar Tabletes trauku mazgājamām mašīnām 25gab., 500g

6,71 € Cena bez PVN
  • Artikuls : KR201

Tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļi Klar (Vācija) satur tikai augu un minerālu sastāvdaļas, kas ir saudzīgas gan apkārtējai videi, gan mūsu veselībai. Klar produktu līnija ir īpaši piemērota cilvēkiem ar ļoti jutīgu ādu, bērniem un alerģiskiem cilvēkiem.

Klar produkti nesatur smaržvielas, fosfātus, petroķīmiskās vielas, nātrija laurilsulfātu (SLS) un amonija laurilsulfātu (ALS), mākslīgās krāsvielas un konservantus.

Ekoloģisko drošību un produktu augstāko kvalitāti apstiprina ECO-GARANTIE sertifikāts.